  • Mfr # 1247P20-12-602
  • Zoro # G912667725
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Fixture Type
Chandelier
Lamp Quantity
12
Housing Finish
Satin Gold
Lamp Type
G9
Energy Star Compliant
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1247P20-12-602
Country of Origin
China
Dimensions
Length
25 in
Diameter
20 in
Details
Fixture Type
Chandelier
Lamp Quantity
12
Housing Finish
Satin Gold
Lamp Type
G9
Energy Star Compliant
No
Mounting
Cable
Fixture Wattage
40 W
Finish
Voltage
120V