  • Mfr # 1125P36-10-613
  • Zoro # G412669434
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
16 in
Width
36 in
Frame Material
Metal
Frame Finish
Polished Nickel
Voltage
120V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1125P36-10-613
Country of Origin
China
Dimensions
Length
16 in
Width
36 in
Details
Frame Material
Metal
Frame Finish
Polished Nickel
Voltage
120V