  • Mfr # 1587W20-2-101
  • Zoro # G412668895
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
5 in
Width
6 in
Fixture Voltage
120V
Lamp Type
Integrated LED
Length
20 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1587W20-2-101
Country of Origin
China
Dimensions
Height
5 in
Width
6 in
Length
20 in
Details
Fixture Voltage
120V