  • Mfr # 1375P43-6-602
  • Zoro # G112667907
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Fixture Type
Chandelier
Lamp Quantity
6
Housing Finish
Satin Gold
Lamp Type
Integrated LED
Energy Star Compliant
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
1375P43-6-602
Country of Origin
China
Dimensions
Length
48.5 in
Diameter
43 in
Details
Fixture Type
Chandelier
Lamp Quantity
6
Housing Finish
Satin Gold
Lamp Type
Integrated LED
Energy Star Compliant
No
Mounting
Rod
Fixture Wattage
27 W
Finish
Color
Voltage
120V