  • Mfr # 9827P18-6-101
  • Zoro # G712669400
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Fixture Type
Up Chandelier
Lamp Quantity
6
Housing Finish
Black
Lamp Type
E12
Energy Star Compliant
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
9827P18-6-101
Country of Origin
China
Dimensions
Length
18 in
Diameter
18 in
Details
Fixture Type
Up Chandelier
Lamp Quantity
6
Housing Finish
Black
Lamp Type
E12
Energy Star Compliant
No
Mounting
Rod
Fixture Wattage
60 W
Finish
Glass Color
Clear
Voltage
120V