  • Mfr # 1223P20-6-602
  • Zoro # G712667932
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Fixture Type
Up Chandelier
Lamp Quantity
6
Housing Finish
Satin Gold & Black
Lamp Type
E12
Energy Star Compliant
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1223P20-6-602
Country of Origin
China
Dimensions
Length
24 in
Width
20 in
Details
Fixture Type
Up Chandelier
Lamp Quantity
6
Housing Finish
Satin Gold & Black
Lamp Type
E12
Energy Star Compliant
No
Mounting
Chain
Fixture Wattage
60 W
Finish
Material
Metal
Color
Voltage
120V