  • Mfr # MM313121P2
  • Zoro # G815563209
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
11.81 in
Width
2.95 in
Thickness
0.31 in
Size
3" x 12"
Material
Ceramic
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MM313121P2
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Length
11.81 in
Width
2.95 in
Thickness
0.31 in
Size
3" x 12"