Battery, L111A26-3-2-2W
  • Mfr # L111A26-3-2-2W
  • Zoro # G205817981
/ea
Key Features
Voltage - Batteries
11.1V
Capacity - Batteries
2600 mAh
Height
2.7 in
Width
0.7 in
Terminal Type - Batteries
Wire Leads
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
L111A26-3-2-2W
Country of Origin
China
Dimensions
Height
2.7 in
Width
0.7 in
Length
2.1 in
Details
Voltage - Batteries
11.1V