  • Mfr # ER-4MM-GU-1372MM
  • Zoro # G621915889
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
ER-4MM-GU-1372MM
Country of Origin
United States
Description
Round Belt, Color Green, Core Type Solid, Diameter 4 mm, For Minimum Pulley Diameter 1 1/4 in, Hardness 90A, Outside Length 1,372 mm, Surface Texture Rough