  • Mfr # ER-6MM-GU-254MM
  • Zoro # G621915179
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ER-6MM-GU-254MM
Description
Round Belt, Color Green, Core Type Solid, Diameter 6 mm, For Minimum Pulley Diameter 1 7/8 in, Hardness 90A, Outside Length 254 mm, Surface Texture Rough