  • Mfr # ER-2MM-GU-432MM
  • Zoro # G221915784
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
ER-2MM-GU-432MM
Country of Origin
United States
Description
Round Belt, Color Green, Core Type Solid, Diameter 2 mm, For Minimum Pulley Diameter 5/8 in, Hardness 90A, Outside Length 432 mm, Surface Texture Rough