  • Mfr # ER-2MM-GU-483MM
  • Zoro # G721915376
/ea
Get a 10% off coupon
MFR #
ER-2MM-GU-483MM
Country of Origin
United States
Description
Round Belt, Color Green, Core Type Solid, Diameter 2 mm, For Minimum Pulley Diameter 5/8 in, Hardness 90A, Outside Length 483 mm, Surface Texture Rough