  • Mfr # ER-4MM-OU-483MM
  • Zoro # G721915338
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ER-4MM-OU-483MM
Description
Round Belt, Color Orange, Core Type Solid, Diameter 4 mm, For Minimum Pulley Diameter 1 1/4 in, Hardness 85A, Outside Length 483 mm, Surface Texture Smooth