10AT5/545US Timing Belt, AT5US, 10 x 545mm PL, T109
  • Mfr # 10AT5/545US
  • Zoro # G208300893
/ea
Key Features
Material
Steel
Pitch Length - Timing Belts
21.5 in
Top Width
0.394 in
V-Belt Section
AT5US
Outside Length
21.46 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
10AT5/545US
Country of Origin
Hong Kong
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
21.5 in
Top Width
0.394 in
Outside Length
21.46 in