  • Zoro # G308295389
/ea
Key Features
V-Belt Section
T5R
Material
Fiberglass
Outside Length
29.53 in
Pitch Length - Timing Belts
29.5 in
Top Width
0.63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
16T5/750R
Zoro #
G308295389
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Outside Length
29.53 in
Pitch Length - Timing Belts
29.5 in
Top Width
0.63 in