50AT10/1210US Timing Belt, AT10US, 50 x 1210mm PL, T121
  • Mfr # 50AT10/1210US
  • Zoro # G308299141
/ea
Key Features
Top Width
1.969 in
Material
Steel
Pitch Length - Timing Belts
47.6 in
Outside Length
47.64 in
V-Belt Section
AT10US
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
50AT10/1210US
Country of Origin
China
Dimensions
Top Width
1.969 in
Pitch Length - Timing Belts
47.6 in
Outside Length
47.64 in