50T10/1320US Timing Belt, T10US, 50 x 1320mm PL, T132
  • Mfr # 50T10/1320US
  • Zoro # G408304028
/ea
Key Features
Top Width
1.969 in
Outside Length
51.97 in
Material
Steel
Pitch Length - Timing Belts
52 in
V-Belt Section
T10US
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
50T10/1320US
Country of Origin
Hong Kong
Dimensions
Top Width
1.969 in
Outside Length
51.97 in
Pitch Length - Timing Belts
52 in