  • Zoro # G912511813
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Brass
Width
5.81 in
Length
2 in
Depth
1.81 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
R2707-MF
Zoro #
G912511813
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
5.81 in
Length
2 in
Depth
1.81 in