  • Zoro # G722877925
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Metal
Color
Chrome
Depth
6.63 in
Width
10.38 in
Length
9.25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RP54318
Zoro #
G722877925
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Depth
6.63 in
Width
10.38 in
Length
9.25 in