  • Zoro # G115621999
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Number of Holes
3
Flow Rate
1.8 gpm
Handle Type
Single Handle Lever
Material
Zinc
Standards
Lead Free Compliant;CalGreen Certified;CEC Certified
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
9613-AR-DST
Zoro #
G115621999
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
4.13 in
Depth
19.38 in
Length (In.)
11.5 in