Mfr # RP103318PC
Zoro # G908461108
/eaKey Features
Finish
Chrome
Material
Zinc
Height
3.31 in
Length (In.)
4 in
Overall Width
2 in
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
RP103318PC
Country of Origin
China
Dimensions
Height
3.31 in
Length (In.)
4 in
Overall Width
2 in