  • Zoro # G322875475
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Plastic
Depth (In.)
1 in
Width (In.)
4.75 in
Length
7.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
EP103088
Zoro #
G322875475
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Depth (In.)
1 in
Width (In.)
4.75 in
Length
7.5 in