  • Mfr # DPA10R572ORB
  • Zoro # G816180016
Key Features
Material
Zinc
Includes
8-32 x 1" and 8-32 x 1-3/4" break screw (2 each)
Length
3.375 in
Width
0.5 in
Shape
Rounded
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
DPA10R572ORB
Country of Origin
China
Dimensions
Length
3.375 in
Width
0.5 in
Details
Material
Zinc
Includes
Finish
Brushed Oil Rubbed Bronze
Shape
Rounded
Outer Mounting Hole Ctr. to Ctr.
3 in