  • Mfr # VRA-143B-84
  • Zoro # G9529899
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Finish
zinc plated
Length (In.)
80 in to 100 in
For Use With
Mfr. No. ECL-230D
ADA Compliant
No
Overall Length
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
VRA-143B-84
Country of Origin
United States
Dimensions
Length (In.)
80 in to 100 in
Overall Length
2 in
Overall Width
3 in
Overall Height
84 in