  • Mfr # DI-KIT-24V-STMLTPG96-2700
  • Zoro # G312465839
Voltage
24V
Includes
5x Tape Light Terminal Block Connectors, 24VDC Plug-In Driver
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DI-KIT-24V-STMLTPG96-2700
Voltage
24V
Includes
Description
16 ft diffused tape light spool. All accessories included. 96W plug-in driver. Uniform, diffused light appears dotless even without a diffusing lens.