  • Mfr # P7211K30N
  • Zoro # G1895892
/ea
See details
Key Features
Shape
Rectangle
Width
60"
Length
26"
Height
30"
Tabletop Material
HPL
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
P7211K30N
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
60"
Length
26"
Height
30"
Depth
21"