  • Mfr # P7202BM30N
  • Zoro # G1895402
/ea
Key Features
Shape
Rectangle
Width
54"
Length
56"
Height
30"
Tabletop Material
ChemGuard Laminate
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
P7202BM30N
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
54"
Length
56"
Height
30"
Depth
24"