  • Mfr # P7606K30SC
  • Zoro # G1895210
/ea
Key Features
Shape
Rectangle
Width
60"
Length
62"
Height
30"
Tabletop Material
Epoxy Resin
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
P7606K30SC
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
60"
Length
62"
Height
30"
Depth
24"