  • Mfr # M95-2422-H30M
  • Zoro # G1892797
/ea
Key Features
Cabinet Style
Shelving
Overall Height
30 in
Overall Width
24 in
Number of Shelves
1
Cabinet Material
Oak
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
M95-2422-H30M
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Height
30 in
Overall Width
24 in
Details
Cabinet Style
Shelving
Number of Shelves
1
Item
Storage Cabinet
Cabinet Material
Oak
Assembled/Unassembled
Assembled
Includes
Heavy Duty 4" Locking Casters