Sxr Gxr Mounted Ball Bearings & Inserts, P2B-SXRB-40M
  • Mfr # P2B-SXRB-40M
  • Zoro # G600446762
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
P2B-SXRB-40M
Country of Origin
United States
Description
P2B-SXRB-40M Dodge; 125660 208 Normal Duty Pillow Block Ball Bearing Unit, 40 mm Dia Bore, 131.6 to 149.4 mm L Bolt Center-to-Center, 49.3 mm Base to Bore Centerline, 184.2 mm OAL x 101.6 mm OAH