  • Zoro # G6561525
/ea
Key Features
Color
Black
Drain Plug Included
Yes
Material of Construction
Steel
Maximum Depth
5.25 in
Maximum Width
11.25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G6561525
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Maximum Depth
5.25 in
Maximum Width
11.25 in
Length
16 mm