  • Zoro # G614703134
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Inside Diameter
0.117 in
Outlet Quantity
2
Fitting Quantity
2
Fitting Inlet Gender
Male
Fitting Outlet Gender
Male
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G614703134
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Inside Diameter
0.117 in
Outside Diameter
0.313 in
Wall Thickness (in)
0.196 in
Length
10 in