  • Zoro # G8316568
/ea
Key Features
Material
Nylon; Plastic
Length
0.551 in
Application
Hyundai 2014-95, Kia 2017-03
Interior/Exterior
Exterior
Fastener Hole Size
0.165 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G8316568
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Length
0.551 in
Fastener Hole Size
0.165 in
Head Dia.
0.666 in