  • Zoro # G312513943
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rotation Direction
Clockwise
Bushing Material
Rubber
Attachment Method
Bolt On
Material
Steel
Universal Or Specific Fit
Specific
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G312513943
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Wiper Arm Pivot Point Diameter
10 mm
Material Thickness
0.125 in
Length
570 mm