  • Mfr # KFDMM11.00
  • Zoro # G1818409
/ea
Key Features
Drill Bit Size
11.00 mm
Overall Length
142.00mm
Drill Bit Point Angle
135 Degrees
Material
High Speed Steel
Finish
Black and Gold
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
KFDMM11.00
Country of Origin
China
Dimensions
Drill Bit Size
11.00 mm
Overall Length
142.00mm
Flute Length
103.00 mm