  • Mfr # DWDDL24X1/4
  • Zoro # G1926157
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
24 in
Drill Bit Point Angle
118 Degrees
Finish - Machining
Uncoated (Bright)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DWDDL24X1/4
Drill Bit Size
1/4 in
Overall Length
24 in
Flute Length
18 in