  • Mfr # DWDDL12X25/64
  • Zoro # G1945924
Overall Length
12 in
Drill Bit Point Angle
118 Degrees
Finish - Machining
Uncoated (Bright)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DWDDL12X25/64
Drill Bit Size
25/64 in
Overall Length
12 in
Flute Length
9 in