  • Mfr # DWDDL18X27/32X1/2
  • Zoro # G705900961
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
18 in
Drill Bit Point Angle
118
Finish - Machining
Black Oxide
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DWDDL18X27/32X1/2
Drill Bit Size
27/32 in
Overall Length
18 in
Flute Length
13 in