  • Mfr # DWDDL18X29/64
  • Zoro # G1956187
Overall Length
18 in
Drill Bit Point Angle
118 Degrees
Finish - Machining
Uncoated (Bright)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DWDDL18X29/64
Drill Bit Size
29/64 in
Overall Length
18 in
Shank Dia.
29/64 in
Flute Length
13 in