  • Mfr # DWDDL18X33/64
  • Zoro # G1954306
Overall Length
18 in
Drill Bit Point Angle
118 Degrees
Finish - Machining
Uncoated (Bright)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DWDDL18X33/64
Drill Bit Size
33/64 in
Overall Length
18 in
Flute Length
13 in