  • Mfr # DWDDL18X45/64
  • Zoro # G1949406
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
18 in
Drill Bit Point Angle
118 Degrees
Finish - Machining
Uncoated (Bright)
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DWDDL18X45/64
Drill Bit Size
45/64 in
Overall Length
18 in
Flute Length
13 in