  • Mfr # DWDDL12X59/64X1/2
  • Zoro # G705900992
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
12 in
Drill Bit Point Angle
118
Finish - Machining
Black Oxide
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DWDDL12X59/64X1/2
Drill Bit Size
59/64 in
Overall Length
12 in
Flute Length
9 in