  • Mfr # D/AMMCO7.50
  • Zoro # G1732205
Overall Length
111.00mm
Drill Bit Point Angle
135 Degrees
Number of Flutes
2
Material - Machining
Cobalt
Cutting Direction
Right Hand
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D/AMMCO7.50
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
111.00mm
Drill Bit Size
7.50 mm
Flute Length
78.00mm