  • Mfr # DWDDL18X9/16X1/2
  • Zoro # G805900939
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
18 in
Drill Bit Point Angle
118
Finish - Machining
Black Oxide
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DWDDL18X9/16X1/2
Drill Bit Size
9/16 in
Overall Length
18 in
Shank Dia.
1/2 in
Flute Length
13 in