  • Zoro # G300868680
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
4-29/32"
Number of Flutes
4
Number of Pieces
3 PC
Tap Size
21.00mm
Finish
Bright
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
28E240AS
Zoro #
G300868680
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
4-29/32"
Tap Size
21.00mm
Size
24mm
Pitch Diameter
3.00mm