  • Mfr # RTO10984
  • Zoro # G9790638
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
84 in
Length
109 in
Color
Grey
Material
100% Woven Polyester with laminated Polyvinyl Chloride backing
Cover Dimensions
109 in L x 84 in W x 32 in H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
RTO10984
Country of Origin
China
Dimensions
Width
84 in
Length
109 in
Cover Dimensions
109 in L x 84 in W x 32 in H
Height
32 in
Size
109 in L x 84 in W x 32 in H
Details
Item
Grey RainProof Patio Rect. Table Set Cov
Color
Grey
Material