  • Mfr # VFCII-151-EC
  • Zoro # G707144189
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15.1 in
Length
4 in
Height
2.2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
VFCII-151-EC
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15.1 in
Length
4 in
Height
2.2 in