  • Mfr # 50060-1X10X3
  • Zoro # G7388887
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
10"
Rubber Length
3'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
50060-1X10X3
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
10"
Rubber Length
3'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
500 PSI
Description
1, 10" X 3ft Neo Economy 60