  • Mfr # 4060-1X12X15
  • Zoro # G500770042
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
4060-1X12X15
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
Durometer
60A
Tensile Strength (PSI)
1000 PSI
Description
1, 12" X 15ft Buna Commerical 60