  • Mfr # 5346HG-1X12X15TAPE
  • Zoro # G100772187
/ea
See details
Key Features
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5346HG-1X12X15TAPE
Rubber Thickness
1"
Rubber Width
12"
Rubber Length
15'
Durometer
70A
Tensile Strength (PSI)
1500 PSI
Description
1, 12" X 15ft Tape Buna HG 70